



Полотенце махровое белое Турция Hotel 70*140 (16/1) 400 г/м²
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 22061278
464 ₴
338,72 ₴
Показать оптовые ценывозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Наші рушники виготовлені з бавовни найвищої якості на сучасному обладнанні. Це спеціальні готельні рушники, при розробці цих рушників ставився розрахунок, що їх часто пратимуть ( наприклад ми фарбуємо нитку, а не полотна), витримують від 550 прань. При цьому чудово зберігають первісний вигляд, залишаються м'якими та білосніжними, плетіння махри якісне і не лізе, кантик рушника посилений прошитий. У білих однотонних рушниках використовуються натуральні, дорогі барвники. Власний імпорт
Виробник: Туреччина, Hotel professional
Розмір: 70*140 см
100% бавовни.
Щільність: 400 грм/м2
Петля: 16/1
Рушники добре витримують часті прання без втрати кольору, при пранні не деформуються, добре вбирають воду.
Можлива індивідуальна вишивка, логотип по вашому дизайну.
На великі (комплексні) замовлення отримують оптові ціни!
Зателефонуйте нам прямо зараз і задайте ваше питання!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Lotus |
| Ширина | 70 см |
| Страна производитель | Турция |
| Длина | 140 см |
| Тип ткани | Махра |
| Цвет | Белый |
| Плотность | 400 г/м2 |
| Тематика декора, рисунка | Без декора |
| Назначение полотенца | Банное |
| Состав материала | |
| Хлопок | 100 % |
| Пользовательские характеристики | |
| Размер | 70*140 см |
| Цвет (Общие) | Белый |
| Страна производитель (Полотенца) | Турция |
| Производители | Lotus |
Информация для заказа
- Цена: 338,72 ₴



