Виробник: Україна
Чохол: мікрофібра
Сезонність: Всесезонна
Наповнювач: Антиалергійне 100% силіконізоване мікроволокно високої якості (аналог лебединого пуху)
Розмір: 175*210 см
Ковдри з штучним аналогом лебединого пуху всередині. Домашній та готельний текстиль класу люкс. Неймовірно легкий та теплий. Справжня насолода відпочинку, легке шарудіння та комфорт.
Переваги ковдри Premium всесезонна
- Добре зберігає тепло – наповнювач, мікроволокно високої якості – це штучний аналог пуху і має всі властивості оригіналу. Він дуже теплий, легкий, добре зберігає тепло.
- Пухова легкість – ковдра Premium дуже легка. Це властивості і наповнювача, і тканини чохла.
- Повітропроникність - властивості тканини верху та наповнювача забезпечують вільну циркуляцію повітря та відводять зайве тепло.
- Антиалергенність – Premium ідеальне рішення для людей, схильних до алергії. Натуральна бавовна та силіконізоване мікроволокно не здатні викликати алергії чи подразнення.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | hotelline |
| Степень теплоты | 4 сезона |
| Наполнитель одеяла | Микроволокно |
| Материал чехла | Микрофибра |
| Цвет | Белый |
| Ширина | 175 см |
| Длина | 210 см |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Размер | 175*210 см |
| Материал | Микрофибра |
| Мoдель | Premium Hotel всесезонна |
Информация для заказа
- Цена: 860 ₴





