Наші рушники виготовлені з бавовни найвищої якості на сучасному обладнанні. Це спеціальні готельні рушники, при розробці цих рушників ставився розрахунок, що їх часто пратимуть ( наприклад ми фарбуємо нитку, а не полотна), витримують від 550 прань. При цьому чудово зберігають первісний вигляд, залишаються м'якими та білосніжними, плетіння махри якісне і не лізе, кантик рушника посилений прошитий. У білих однотонних рушниках використовуються натуральні, дорогі барвники. Власний імпорт
Виробник: Туреччина, Hotel professional
Розмір: 40*70 см
100% бавовни.
Щільність: 400 грм/м2
Петля: 16/1
Рушники добре витримують часті прання без втрати кольору, при пранні не деформуються, добре вбирають воду.
Можлива індивідуальна вишивка, логотип по вашому дизайну.
На великі (комплексні) замовлення отримують оптові ціни!
Зателефонуйте нам прямо зараз і задайте ваше питання!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Lotus |
| Назначение полотенца | Для волос |
| Тип ткани | Махра |
| Ширина | 40 см |
| Длина | 70 см |
| Плотность | 400 г/м2 |
| Цвет | Белый |
| Тематика декора, рисунка | Без декора |
| Страна производитель | Турция |
| Комплектация | Один предмет |
| Количество в наборе | 1 шт |
| Состав материала | |
| Хлопок | 100 % |
| Пользовательские характеристики | |
| Размер | 40*70 см |
| Материал | Махра |
| Особенности | Отель |
| Назначение | Для рук |
| Отель | Да |
| Мoдель | Hotel Basic |
Информация для заказа
- Цена: 115 ₴







