Наші рушники виготовлені з бавовни найвищої якості на сучасному обладнанні. Це спеціальні готельні рушники, при розробці цих рушників ставився розрахунок, що їх часто пратимуть ( наприклад ми фарбуємо нитку, а не полотна), витримують від 550 прань. При цьому чудово зберігають первісний вигляд, залишаються м'якими та білосніжними, плетіння махри якісне і не лізе, кантик рушника посилений прошитий. У білих однотонних рушниках використовуються натуральні, дорогі барвники.
Виробник: Туреччина, Hotel professional
Розмір: 90*150 см
100% бавовни.
Щільність: 450 грм/м2
Петля: 20/2
Рушники добре витримують часті прання без втрати кольору, при пранні не деформуються, добре вбирають воду.
Можлива індивідуальна вишивка, логотип по вашому дизайну.
На великі (комплексні) замовлення отримують оптові ціни!
Зателефонуйте нам прямо зараз і задайте ваше питання!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Lotus |
| Назначение полотенца | Банное |
| Тип ткани | Махра |
| Ширина | 90 см |
| Длина | 150 см |
| Плотность | 450 г/м2 |
| Цвет | Белый |
| Тематика декора, рисунка | Без декора |
| Страна производитель | Турция |
| Комплектация | Один предмет |
| Количество в наборе | 1 шт |
| Состав материала | |
| Хлопок | 100 % |
| Пользовательские характеристики | |
| Размер | 90*150 см |
| Материал | Махра |
| Назначение | Для сауны |
| Отель | Да |
| Мoдель | Полотенце Lotus Отель |
- Цена: 481,80 ₴







