Якщо ви не знайшли потрібного кольору, розміру чи ціна вас не влаштовує - напишіть нам, і ми підберемо для вас варіанти, що відповідатимуть саме вашим побажанням. Знайдемо та запропонуємо рушники відповідно до ваших вимог, бюджету. Працюємо з ПДВ, ФОП, готівковим розрахунком — усі деталі узгоджуються індивідуально. Напешіть нам у телеграм
Виробник: Туреччина
Розмір: 70*140 см
Склад: 100% бавовна, вафельна структура
Щільність: 420 г/м2
Упаковка: ПВХ
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Lotus |
| Назначение полотенца | Банное |
| Тип ткани | Вафельное полотно |
| Ширина | 70 см |
| Длина | 140 см |
| Плотность | 420 г/м2 |
| Цвет | Белый |
| Тематика декора, рисунка | Без декора |
| Страна производитель | Турция |
| Состав материала | |
| Хлопок | 100 % |
| Пользовательские характеристики | |
| Размер | 70*140 см |
| Материал | Хлопок |
| Назначение | Банное |
| Модель | Waffle |
Информация для заказа
- Цена: 744,51 ₴








