Виробник: Lotus Home, УкраїнаLotus Home - український виробник домашнього текстилю, який краще за всіх знає, що потрібно сучасній людині для комфортного і затишного життя. Компанія за довгі роки роботи стала справжнім хранителем сімейних цінностей і домашнього затишку.Розмір: 140*200Висота: 5 смТип: топперЖорсткість: Середній / жорсткийСистема наповнення матраца:Шар 2 верх - SponFlex (м'який, пластичний матеріал, виготовлений з натуральних волокон бавовни, льону і джуту, не деформується, має високу практичністю і зносостійкістю)Шар 1 верх - жорсткий повстьОснова - Spring Foam (матеріал з осередками, всередині якого повітря може вільно циркулювати) Чохол верх: тканина трикотаж щільність 140 г/м², ватекс, спанбондЧохол низ: спанбонд, ватекс, тканину трикотаж щільність 140 г/м² Навантаження на 1 спальне місце: 120 кгГарантія: 18 місяців
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Lotus |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Страна производитель | Турция |
| Анатомические свойства | Да |
| Тип крепления к матрасу | четыре резинки по углам |
| Толщина наматрасника | 5 см |
| Размер | 140x200 |
| Размеры наматрасника | |
| Длина наматрасника | 140 см |
| Ширина наматрасника | 200 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Уровень жесткости | Средний / Жесткий |
| Высота | 5 см |
| Пружинный блок | Безпружинный (Топпер) |
Информация для заказа
- Цена: 3 301 ₴








