Виробник: Lotus Home, УкраїнаLotus Home - український виробник домашнього текстилю, який найкраще знає, що потрібно сучасній людині для комфортного та затишного життя. Компанія за довгі роки роботи стала справжнім зберігачем сімейних цінностей та домашнього затишку. Розмір: 90*190Висота: 5 смТип: топперЖорсткість: СередняНаповнення матраца: Spring Foam (матеріал із осередками, всередині якого повітря може вільно циркулювати) Чохол верх: тканина трикотаж щільність 140 г/м², ватекс, спанбондЧохол низ: спанбонд, ватекс, трикотаж тканина щільність 140 г/м² Навантаження на 1 спальне місце: 100 кгГарантія: 18 місяців
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Lotus |
| Страна производитель | Турция |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Цвет | Белый |
| Высота основания | 5 см |
| Размер ортопедического основания | 90х190 |
| Размеры рекомендуемого матраса | 90х190 |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 5 см |
| Материал | Трикотаж |
| Модель | North |
| Пружинный блок | Безпружинный (Топпер) |
| Размер | 90*190 см |
| Уровень жесткости | Средний |
Информация для заказа
- Цена: 1 948 ₴








